:

Darujte na Vianoce zdravie!

Darujte na Vianoce zdravie!

 

Potešte svojich blízkych vianočným darčekom, ktorý prospeje ich zdraviu. Darujte im kúpeľný pobyt a doprajte im oddych s liečebnými procedúrami, vďaka ktorým zregenerujú, posilnia svoju imunita a zlepšia svoje zdravie. To všetko s využitím unikátneho prírodného zdroja – liečivej turčianskej termálnej minerálnej vody. 

NÁŠ TIP NA POBYT: ZDRAVIE NAD ZLATO

Pobyt vyskladaný z najlukratívnejších procedúr termoterapie, vodoliečby a masáží pre maximálny účinok v krátkom čase. Kompletnú ponuku pobytov si môžete pozrieť TU.

 

Ponúkame vám tri možnosti, ako môžete pobyt zakúpiť:

1. Darčeková poukážka na pobyt (s otvoreným dátumom)

Najobľúbenejšie pobyty ponúkame v našom eshope. Pobyt jednoducho objednáte a po zaplatení dostanete darčekovú poukážku, ktorú si vytlačíte a môžete darovať. Obdarovaný si potom konkrétny dátum pobytu dohodne s našim rezervačným oddelením. Rýchlo a jednoducho tak zakúpite darček, hoci aj 24.12. Rovnakým spôsobom môžete zakúpiť aj jednotlivé procedúry alebo darčekovú poukážku na vybranú nominálnu hodnotu.

2. Zakúpenie pobytu s presným dátumom

Z kompletnej ponuky pobytov si vyberiete ten, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám a prostredníctvom rezervačného systému si vyberiete preferovaný dátum. Po odoslaní rezervácie vás bude kontaktovať pracovník rezervačného oddelenia a dohodne s vami všetky detaily pobytu, fakturácie a procesu ďalšieho spracovania vašej objednávky.  

3. Darčeková poukážka na nominálnu hodnotu

Ak chcete nechať obdarovanému voľnosť pri výbere služieb, ponúkame vám možnosť zakúpiť darčekové poukážky v nominálnej hodnote 100€, 300€ a 500€ prostredníctvom nášho eshopu. Odbarovaný si následne sám zvolí, či chce poukážku použiť na pobyt alebo procedúry.