:

Prečo ísť do kúpeľov aj ako samoplatca

Nemáte nárok na kúpeľný pobyt ako poistenec, no i tak by ste do našich Zlatých kúpeľov zašli? Kúpeľné pobyty sú pre samoplatcov naozaj veľmi rozmanité. Vybrať si môžete z relaxačných, regeneračných a preventívnych liečebných pobytov, ktoré sú krátkodobé, víkendové, týždňové alebo aj dlhšie. Výhodou vášho pobytu je to, že si sami vyberáte, do ktorých kúpeľov sa vyberiete.

U nás v Zlatých kúpeľoch v Turčianskych Tepliciach máte na výber z viacerých pobytov a sme si istí, že si prídete na to svoje. V tomto článku vám predstavíme niekoľko dôvodov, prečo ísť do kúpeľov aj ako samoplatca a niekoľko pobytových balíčkov, ktoré si ako samoplatca môžete vychutnať plnými dúškami.

Prečo ísť do kúpeľov ako samoplatca?

Už dávno neplatí, že kúpele navštevujú iba tí, ktorí trpia nejakým ochorením a potrebujú liečbu. Do kúpeľov chodia aj ľudia, ktorí si chcú jednoducho oddýchnuť od hektických dní a užiť si pohodu. Relax, pohoda a wellness v kombinácií s turčianskou termálnou minerálnou liečivou vodou sú najlepším liekom pri prevencii. Kúpele si môžete užiť napríklad aj v prípade, že vás častejšie pobolieva chrbát zo sedavej roboty. Včasná starostlivosť vám jednoducho pomôže do budúcna, aby ste si zaručili lepšiu kvalitu života.

Royal Klasik

Trápia vás zdravotné problémy? Tak neváhajte a príďte sa k nám z nich zotaviť. Počas pobytu Royal Klasik sa u nás budete cítiť ako v bavlnke. Na začiatok vám urobíme vstupné vyšetrenie u nášho lekára a počas vášho pobytu vám vytvoríme individuálny liečebný plán, pričom na základe odporúčaní lekára zvolíme z rôznych liečebných procedúr ako napr. termálne minerálne kúpele, vodoliečba, masáže, elektroliečba, skupinová a individuálna rehabilitácia a iné. Počas vášho pobytu vás potešíme neobmedzeným vstupom do Spa&Aquaparku a 30-minútovým vstupom do kráľovského kúpeľa Royal Bath.

Spa&Aquapark na 5 nocí

Chystáte sa na pobyt s celou vašou rodinou? Pobyt Spa&Aquapark na 5 nocí je ideálnou kombináciou pre rodiny s deťmi. Deti si užijú zábavu a vy s partnerom oddych. Akvapark v Turčianskych Tepliciach prevádzkujeme celoročne, takže dovolenku si užijete či už prídete počas leta alebo zimy. Doprajte si jedinečnú zábavu a relax v areáli vodnej zábavy a wellnessu.

Víkendový pobyt

Pobytový balík víkend je ideálny práve vtedy, keď sa nemôžete odtrhnúť od týždenného pracovného tempa, no veľmi radi by ste si počas víkendu oddýchli a urobili niečo pre svoje zdravie. Vďaka balíku Víkend uvoľníte telo i dušu a oddýchnete si v príjemnom prostredí Turčianskych Teplíc, či už prídete sami alebo s vašou rodinou. Počas tohto pobytu si užijete upokojujúci kúpeľ v termálnom minerálnom bazéne, celotelový plynový zábal CO2, vírivý kúpeľ a brazílsky oxygén. Naviac získate voľný vstup do plaveckého bazénu a fitnes centra, počas prevádzkových hodín. Stačí naozaj pár dní, po ktorých naberiete množstvo nových síl do osobného aj pracovného života.

Royal Zlatá línia

Strážite si svoju hmotnosť? Pobyt Royal Zlatá línia je programom, ktorý kontroluje vašu váhu, vďaka čomu sa naštartujú rôzne funkcie vo vašom tele, ktoré optimalizujú telesnú hmotnosť a formujú postavu. Počas celého pobytu budete mať špeciálny program stravovania, ktorého cieľom je optimalizovať vašu váhu za pomoci lekárskej konzultácie s analýzou telesného typu, meraním hmotnosti, percentom a množstvom tuku v tele, percentom a množstvom svalovej hmoty, stanovením BMI a ideálnej hmotnosti, aby sme vám predpísali optimálne procedúry, pohybovú aktivitu a stravovanie. Súčasťou pobytového balíka Royal zlatá línia je aj špeciálna masáž Bodyforming na formovanie postavy so zábalom.

Pobyt ako darček

Neplánujete ísť do kúpeľov, no viete o niekom, kto by ich rád navštívil? Potešte svojho najbližšieho darčekovou poukážkou do Zlatých kúpeľov, ktorú je možné využiť u nás v kúpeľoch v priebehu nasledujúceho roka. Blízkemu tak prinesiete radosť vo forme nezameniteľného relaxačného darčeka. Tešíme sa na vás a veríme, že radi vyskúšate liečivú silu termálnych kúpeľoch.