:

Zbavte sa nadváhy účinne za pomoci masáže bodyforming

Zdravie človeka je veľmi krehké. Ovplyvňuje ho nielen to, čo sa deje vo svete okolo nás, ale tiež to, ako sa stravujeme a akú životosprávu dodržiavame. Počas života sa naše telo prirodzene mení, nejaké to jedno kilečko navyše až taký problém nie je, no niekoľko kíl navyše už áno. U nás v Zlatých kúpeľoch môžete na schudnutie vyskúšať nielen pobyt Zlatá línia, ale tiež masáž bodyforming pre formovanie postavy, o ktorej si povieme v tomto článku niečo viac.

V čom spočíva bodyforming?

Bodyforming predstavuje zoštíhľujúcu masáž, resp. formovanie postavy. Táto technika používa špeciálnu zostavu masérskych hmatov a ich špeciálne prevedenie, ktorých cieľom je práve formovanie postavy, zabráneniu vzniku celulitídy a zlepšenie už vzniknutého stavu. Ide o špeciálnu procedúru počas ktorej sa vo vašom tele odbúravajú a štiepia tuky nechirurgickým zásahom a to vďaka pôsobeniu na konkrétne partie tela, čím dochádza k ich prekrveniu. Masáž trvá 110 minút a začína vyprázdnením lymfatických uzlín a jemnou eflorážou, resp. jemným hmatom.

Aké účinky má bodyforming?

Vďaka tejto zoštíhľujúcej masáži si nielen vychutnáte príjemnú masáž, ale tiež naštartujete váš metabolizmus, podporíte krvný obeh a zvýšite odplavovanie odpadových látok, ktoré pre vaše telo nie sú potrebné, pretože ho zbytočne zaťažujú. A aj to sú kilá navyše. Bodyforming, hlavne v prípade opakovaných procedúr, vám zaručí odbúravanie tukov, odstránenie celulitídy, odvádzanie prebytočnej vody z tkanív a zmenšenie objemu tuku na problémových partiách.

Pre koho je táto procedúra určená?

Bodyforming odporúčame najmä tým, ktorí majú problém s nadváhou alebo celulitídou. Avšak, keďže jej hlavným účinkom je zoštíhlenie, detoxikácia a posilnenie problémových partií tela, tak je vhodná pre každého, kto potrebuje odbornú pomoc ohľadom svojej váhy. Na absolvovanie procedúry bodyforming nepotrebujete lekársky predpis.  

Stráženie si hmotnosti je často zaručenou prevenciou pred rôznymi zdravotnými ochoreniami. Počas vášho pobytu v Zlatých kúpeľoch vyskúšate skvelú gastronómiu, ukážeme vám, ako by mal vyzerať kvalitný jedálniček, no taktiež zažijete kvalitné liečebné procedúry a starostlivosť o vás. Príďte sa o tom presvedčiť sami. Či už vyskúšate masáž bodyforming alebo nejaký pobyt u nás, veľmi radi vás uvítame.