NEWSLETTER
AKTUÁLNE POČASIE
Prevažne polooblačno December 2015 - Kúpele Turčianske TepliceDnes, 25.03.2017
Prevažne polooblačno
13°C, noc: 5°C
Polooblačno až oblačno, prehánky - Kúpele Turčianske TepliceZajtra, 26.03.2017
Polooblačno až oblačno, prehánky
11°C, noc: 3°C
Malá oblačnosť - Kúpele Turčianske TeplicePozajtra, 27.03.2017
Malá oblačnosť
12°C, noc: 2°C
Predpoveď na ďalšie dni

Užite si liečenie alebo dovolenku v Turčianskych kúpeľoch nezávisle od počasia.

MUDr. Marián Markech, MPH

MUDr. Marián Markech, MPH

Je absolventom LFUK Praha (1985) a špecializačných skúšok v odbore interné lekárstvo, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Absolvoval kurzy a školenia: Škola chrbta, Starý človek v rehabilitácii, Myoskeletálna medicína, Komplexná liečba bolesti pohybovej sústavy a iné. V roku 1999 štátnou záverečnou skúškou -  „Master of public health – MPH“ ukončil trojročné štúdium pre odborníkov pre riadenie v zdravotníctve. V SLK Turčianske Teplice, a.s. pracuje od roku 2012.

MUDr. Zuzana Berátšová

MUDr. Zuzana Berátšová

Je absolventkou LFUK Martin (1991) a špecializačných skúšok v odbore interné lekárstvo a klinická onkológia. Absolvovala kurzy a stáže aj v zahraničí: Zdravotná výchova a rehabilitačná starostlivosť pre adolescentov, Jeruzalem (Izrael) a v British Columbia Cancer Agency, Vancouver (Kanada). V SLK Turčianske Teplice, a.s. pracuje od roku 2010.

MUDr. Ján Červeň, PhD.

MUDr. Ján Červeň, PhD.

Je absolventom LFUK Martin (1986) a špecializačných skúšok v odbore interné lekárstvo, kardiológia a všeobecné lekárstvo. V roku 2002 ukončil doktorandské štúdium. V apríli až máji 1991 absolvoval stáž  na Kardiologickej klinike  AKH vo Viedni. Je členom Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej lekárskej spoločnosti, Slovenskej kardiologickej spoločnosti,  European Society of Cardiology a  American Society of Echocardioghraphy a European Association of Cardiovascular Imaging. V SLK Turčianske Teplice, a.s. pracuje od roku 2008.

MUDr. Miroslava Červeňová

MUDr. Miroslava Červeňová

Je absolventkou LFUK Martin (1987) a špecializačných skúšok v odbore ortopédia, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Absolvovala kurz hipoterapie. Pracovala na ortopedicko- traumatologickej klinike MFN Martin. V SLK Turčianske Teplice, a.s. pracuje od roku 2006.

MUDr. Anna Štefániková

MUDr. Anna Štefániková

Je absolventkou LFUK Martin (1987) a špecializačných skúšok v odbore interné lekárstvo a fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia). Pracovala vo fakultnej nemocnici Martin. V SLK Turčianske Teplice, a.s. pracuje od roku 1984.