Wellness procedúry

Wellness procedúry

NEWSLETTER
AKTUÁLNE POČASIE
Malá oblačnosť December 2015 - Kúpele Turčianske TepliceDnes, 20.10.2017
Malá oblačnosť
18°C, noc: 9°C
Prevažne polooblačno - Kúpele Turčianske TepliceZajtra, 21.10.2017
Prevažne polooblačno
18°C, noc: 9°C
Prevažne zamračené, občasný dážď - Kúpele Turčianske TeplicePozajtra, 22.10.2017
Prevažne zamračené, občasný dážď
15°C, noc: 10°C
Predpoveď na ďalšie dni

Užite si liečenie alebo dovolenku v Turčianskych kúpeľoch nezávisle od počasia.

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi patrí medzi starobylé techniky používané dávno pred našim letopočtom. V dnešnej dobe patrí medzi veľmi obľúbené a najluxusnejšie masáže. Lávové kamene majú úžasnú schopnosť absorbovať, uchovávať a postupne uvoľňovať teplo. Príjemné teplo uvoľňujúce sa z kameňov spolu s pôsobením masáže prináša telu množstvo pozitívnych účinkov.

Viac informácií o procedúre

Reflexná masáž chodidiel

Masírovaním chodidiel sa stimulujú nervové zakončenia korešpondujúce s jednotlivými orgánmi. Masážou reflexných bodov tzv. receptorov, ktoré sa nachádzajú na chodidle dochádza k prekrveniu a tým aj stimulácii jednotlivých orgánov. Reflexnou masážou je možné harmonizovať nerovnováhy v organizme.

Viac informácií o procedúre

SPA RASUL

Rasul je obľúbená orientálna kúra, ktoré kombinuje účinky viacerých procedúr: bahenný zábal, suchá sauna, parná sauna, píling, inhalácie.

Viac informácií o procedúre

Bylinková parná sauna

Bylinkový parný kúpeľ s teplotou 41 - 43 ̊ C s prísadou eukalyptovej esencie prináša jedinečný zážitok pre telo i dušu. Má dezinfekčné, protizápalové a hojivé účinky. Pri inhalácii dýchame nosom, spočiatku plytké nádychy postupne prehlbujeme. Po ukončení parného kúpeľa si vychutnajte relax na lehátku.

Viac informácií o procedúre

Zeus (klasická masáž celého tela)

Hmaty klasickej masáže pomáhajú udržiavať svaly v dobrej kondícii, zlepšujú prekrvenie pokožky, zlepšujú detoxikáciu organizmu a pomáhajú uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svalstvo celého tela. Dotyk ako taký pomáha účinne zbavovať telo vnútorného napätia, preto táto masáž pôsobí mimoriadne pozitívne aj na psychiku. Masáž sa vykonáva masážnym slnečnicovým alebo sójovým BIO olejom.

Viac informácií o procedúre

Masáž tváre

Aj Vaša tvár si zaslúži relax. Klasické masážne techniky na tvári a dekolte prispievajú k celkovému zlepšeniu kvality pleti, uvoľňujú tvárové svalstvo, stimulujú prúdenie krvi v drobných podkožných cievach, zabraňujú tvorbe vrások, zlepšujú tonus pleti, robia ju pružnejšou a sviežejšou. Vhodné pre všetky typy pleti.

Viac informácií o procedúre

SPA & AQUAPARK

Každý, kto túži po oddychu v ktoromkoľvek ročnom období má v SPA & AQUAPARK-u veľa možností na aktívny i pasívny relax a zábavu. Areál SPA & AQUAPARK sa nachádza na okraji krásneho kúpeľného parku. Vstup zahŕňa všetky bazény, vnútorné aj vonkajšie, vírivky a tobogány.

Viac informácií o procedúre
ONLINE REZERVÁCIA

Rezervácie a predaj pobytov pre samoplátcov:

Pondelok - Piatok: 8:00 - 16:30

Rezervácie pobytov pre poistencov zdravotných poisťovní:

Pondelok - Piatok: 8:00 - 16:30

Rezervácie a predaj procedúr:

Pondelok - Nedeľa: 7:30 - 20:00

Nová služba
Najpredávanejšie pobyty:
  1. Klasik (liečebný)
  2. Harmónia (liečebný)
  3. Wellness mini (wellnes)
  4. Ideálny pobyt (wellnes)
  5. Spa & Aquapark (dovolenkový)
NEWSLETTER