NEWSLETTER
AKTUÁLNE POČASIE
Malá oblačnosť December 2015 - Kúpele Turčianske TepliceDnes, 20.10.2017
Malá oblačnosť
18°C, noc: 9°C
Prevažne polooblačno - Kúpele Turčianske TepliceZajtra, 21.10.2017
Prevažne polooblačno
18°C, noc: 9°C
Prevažne zamračené, občasný dážď - Kúpele Turčianske TeplicePozajtra, 22.10.2017
Prevažne zamračené, občasný dážď
15°C, noc: 10°C
Predpoveď na ďalšie dni

Užite si liečenie alebo dovolenku v Turčianskych kúpeľoch nezávisle od počasia.

Zlaté kúpele v seriáli Kolonáda

Sledovali ste televízny seriál Kolonáda? Radi Vám predstavíme miesta v Zlatých kúpeľoch, ktoré ste mali možnosť spoznať aj z televíznych obrazoviek.

Liečebný dom Veľká Fatra

Obľúbené miesto ubytovania kúpeľných hostí – náš najmodernejší liečebný dom je typický svojou nezameniteľnou architektúrou. A mal svoje čestné miesto aj vo zvučke seriálu. Pohľad na Zlaté kúpele z vtáčej perspektívy si môžete pozrieť aj na tomto videu.

 

Recepcia vo Veľkej Fatre

Keď sa natáčalo na recepcii - kúpeľní hostia boli pritom - a mohli na vlastné oči obdivovať náročnú prácu filmárov. Na recepcii liečebného domu v lete brigádovala aj mladá Saša - dcéra seriálovej doktorky Horváthovej.

 

Bazén Olympic

Je súčasťou kúpeľného domu Veľká Fatra - a ako už názov napovedá - je určený najmä pre plavcov. Ktovie, možno práve tu sa pri rannom plávaní zrodila láska medzi hlavným hrdinom Adamom a doktorkou Hanou, ktorá sa nakoniec ukázala ako osudová.

 

Modrý kúpeľ priamo na prameni

Modrý kúpeľ je symbolom Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice. Práve na tomto mieste vyviera unikátna liečivá turčianska minerálna voda. A pozornejší diváci mohli Modrý kúpeľ zaregistrovať pri rozhovore doktora Richtera a doktorky Horváthovej v posledných minútach záverečného dielu Kolonády 2.

Ste znalci Zlatých kúpeľov a viete o ďalších miestach, ktoré boli súčasťou seriálu? Napíšte nám na marketing@therme.sk


Náš tip: Navštívte aj osobne kúpele, kde sa nakrúcala Kolonáda. Rezervujte si kúpeľný pobyt, ktorý Vám najviac vyhovuje.