:
Cena od 50,00 EUR na noc

 

Starostlivosť o zdravie je na prvom mieste. Posilnite svoju prirodzenú imunitu špeciálnym pobytovým balíčkom v Zlatých kúpeľoch.

Pretože byť zdravý je IN.

Pobyt obsahuje

  • Ubytovanie
  • Polpenziu
  • Možnosť konzultácie u lekára
  • Denne 1 x čerstvý fresh alebo smoothie nápoj
Text

PROCEDÚRY POČAS POBYTU

Grátis: voľný vstup do plaveckého bazéna Olympic a do Fitness počas prevádzkových hodín
Text

21. storočie je storočím vysokých nárokov ľudstva. V celom svete sa zvyšuje životná úroveň, výrazne stúpa počet obyvateľstva celej Zeme, produkty celého sveta nepoznajú hraníc, veľa cestujeme ... Táto zmena oproti rokom minulým so sebou prináša zvýšené riziká ochorení, ktoré boli vždy len otázkou niektorých oblastí sveta a s tým aj riziká rôznych infekcii. Posledné roky sú príznačné zvýšeným výskytom takýchto ochorení a aj posledné epidémie a pandémia sú toho len dôkazom.

Je nespochybniteľné, že o to viac sa musíme snažiť ochrániť seba aj svoje okolie pred týmito nástrahami. Sme teda svedkami rôznych odporúčaní, ako sa chrániť, zvýšiť hygienu rúk, obmedzovať kontakty, používať rúška, zvýšiť príjem vitamínov, pobyt v prírode na slnku, začať aplikovať niektoré doteraz nezaužívané návyky.

Chrániť sa je dôležité. Najdôležitešie. Ak príde ochorenie, môže byť aj neskoro.

Kúpele Turčianske Teplice sú kúpele v prekrásnom prostredí regiónu stredného Slovenska. Obklopené horami Veľkej a Malej Fatry a Martinských holí sa vyznačujú neobyčajne čistým vzduchom bez vplyvov priemyslových aglomerácii. Prírodná liečivá voda týchto kúpeľov s jej unikátnym zložením už stáročia pomáha posilniť zdravie a liečiť niektoré neduhy.

Prostredie kúpeľov, unikátne liečivé pramene termálnej minerálnej vody, prekrásny park kúpeľov, vybavenie kúpeľov, skladba jednotlivých procedúr, nezameniteľné okolie tohto malého kúpeľného mestečka sú najlepším predpokladom aj pre preventívne pobyty na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti ľudského organizmu.

A práve takýto pobyt Vám ponúkam.

MUDr. Marián Markech, MPH
Primár Úseku liečebnej starostlivosti
Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s.

 

 

Text

REKREAČNÁ POUKÁŽKA - NÁŠ TIP

Ak pracujete vo firme s viac ako 49 zamestnancami máte od 1.1.2019 nárok na príspevok na rekreáciu, ktorý môžete využiť aj v našom hoteli.

Jednoducho si vyberte a rezervujte pobyt a po skončení si vypýtajte doklad o zaplatení. U zamestnávateľa si môžete preplatiť 55% zo sumy, maximálne však 275 € za rok.