:

Royal Zlatá línia

Cena od 180,00 EUR na noc
Text

ROYAL ZLATÁ LÍNIA 7 nocí +

Program kontroly telesnej hmotnosti. Špeciálny pobyt zameraný na naštartovanie funkcií v tele, ktoré optimalizujú telesnú hmotnosť a formujú postavu.

Text

POBYT OBSAHUJE

  • Ubytovanie
  • Plnú penziu – špeciálny program stravovania s cieľom optimalizácie telesnej hmotnosti lekárska konzultácia s analýzou telesného typu, meraním telesnej hmotnosti, percentom a množstvom tuku v tele, percentom a množstvom svalovej hmoty, stanovením metabolického veku, BMI, stanovením ideálnej telesnej hmotnosti, stupňom obezity za účelom predpisu optimálnej zostavy procedúr, pohybovej aktivity a programu stravovania
  • Konzultáciu s asistentkou výživy
  • Konzultáciu s fitness trénerom
  • Denné meranie parametrov telesnej hmotnosti s konzultáciou
Text

PROCEDÚRY POČAS POBYTU

  • Individuálny liečebný program (2 procedúry na každé prenocovanie na základe odporučenia lekára – termálne minerálne kúpele, vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, masáže, liečba svetlom, laserom, skupinová a individuálna rehabilitácia a iné)
  • 3x za pobyt Bodyforming – špeciálna masáž na formovanie postavy so zábalom (110 min. – masáž celého tela špeciálnym olejom s následným zábalom do fólie a masírovaním masážnou kefou)
Grátis: neobmedzený vstup do SPA&AQUAPARKU a 30- minútový vstup do Royal Bath na každé prenocovanie

Poznámka: V prípade pobytu dlhšieho ako 10 prenocovaní sa všetky služby (okrem Bodyformingu - 1 Bodyforming na 3 noci ) alikvotne navyšujú podľa počtu nocí.

Text

Rekreačná poukážka - náš tip

Ak pracujete vo firme s viac ako 49 zamestnancami máte od 1.1.2019 nárok na príspevok na rekreáciu, ktorý môžete využiť aj v našom hoteli.

Jednoducho si vyberte a rezervujte pobyt a po skončení si vypýtajte doklad o zaplatení. U zamestnávateľa si môžete preplatiť 55% zo sumy, maximálne však 275 € za rok.