:

Zlatá kúra Luxemburg

Dĺžka procedúry – 3 hodiny, kúra obsahuje:

  • Zlatý kúpeľ a Zlatý zábal
  • Zlatá masáž
  • Zlatá antistresová masáž hlavy a reflexných bodov chodidiel
  • Zlatá pitná kúra

Zlatý kúpeľ a Zlatý zábal – Skôr ako sa ponoríte do vane napustenej liečivou turčianskou minerálkou, priamo pred Vašimi očami do nej terapeutka nasype čiastočky z pravého zlata. Aby boli účinky jedinečnej kombinácie 24-karátového zlata a turčianskej vody ešte väčšie, po kúpeli sa ocitnete v zlatom zábale, počas ktorého budete relaxovať, kým budú čiastočky zlata spolu s minerálmi prenikať hlboko do Vášho tela.
Dĺžka trvania: Zlatý kúpeľ – 30 min., Zlatý zábal – 30 min.

Zlatá masáž – Telo uvoľnené zlatým kúpeľom je dokonale pripravené na hodinovú celotelovú zlatú masáž. Optimálne množstvo 24-karátového zlata a vmieša ho do špeciálneho oleja. Aby liečivé zlato do Vášho tela preniklo či najhlbšie, po masáži zlatým olejom nasleduje hrejivý zábal.
Dĺžka trvania: 60 min.

Zlatá antistresová masáž hlavy a reflexných bodov chodidiel – Dokonale uvoľní a upokojí Váš vystresovaný organizmus, zmierni bolesti hlavy a pomôže pri poruchách spánku. Po masáži sa budete cítiť zrelaxovane a zlepší sa Vaša schopnosť koncentrácie.
Dĺžka trvania: 60 min.

Zlatá pitná kúra – Obsahuje likér s čiastočkami zlata a liečivú turčiansku minerálku podávanú v zlatých pohároch, ktorú si vychutnáte priamo počas Zlatého kúpeľa.