NEWSLETTER
AKTUÁLNE POČASIE
Malá oblačnosť December 2015 - Kúpele Turčianske TepliceDnes, 20.10.2017
Malá oblačnosť
18°C, noc: 9°C
Prevažne polooblačno - Kúpele Turčianske TepliceZajtra, 21.10.2017
Prevažne polooblačno
18°C, noc: 9°C
Prevažne zamračené, občasný dážď - Kúpele Turčianske TeplicePozajtra, 22.10.2017
Prevažne zamračené, občasný dážď
15°C, noc: 10°C
Predpoveď na ďalšie dni

Užite si liečenie alebo dovolenku v Turčianskych kúpeľoch nezávisle od počasia.

Kariéra

Informácia pre záujemcov

Informácie o voľných pracovných miestach uverejňujeme na internetovej stránke www.profesia.sk. Osloviť nás môžete aj prostredníctvom e-mailovej adresy: samajova@therme.sk. Na voľné pracovné miesto sa môžete prihlásiť poslaním motivačného listu a životopisu. Tieto dokumenty môžete poslať e-mailom alebo poštou. Po doručení Vášho motivačného listu a životopisu personálne oddelenie posúdi a následne vyhodnotí Vašu kvalifikáciu a uvádzané schopnosti na ponúkanú pracovnú pozíciu a zaradí Vás do výberového konania. Kandidáti, ktorí požiadavky na voľnú pracovnú pozíciu spĺňajú budú kontaktovaní a pozvaní na výberové konanie.

Výberové konanie

Výberové konanie môže pozostávať z viacerých kôl a kandidát sa postupne zúčastňuje osobných pohovorov. Posudzovanie výsledkov jednotlivých kandidátov závisí od veľkosti výberového konania, trvá najviac 3 týždne. Všetci kandidáti, ktorí sa zúčastnili výberového konania, sú následne kontaktovaní a oboznámení s výsledkami.

Motivačný list

Motivačný list slúži na predstavenie uchádzača o ponúkanú pracovnú pozíciu. Je potrebné v ňom uviesť prečo sa o pracovnú pozíciu uchádzate,  zdôrazniť Vaše konkrétne a špecifické schopnosti a vlastnosti, ktoré sa zhodujú, alebo prevyšujú požiadavky pracovnej ponuky.

Životopis

Správne napísaný životopis musí obsahovať všetky najdôležitejšie fakty týkajúce sa ponúkanej pracovnej pozície. Musí obsahovať informácie o Vašom vzdelaní, absolvovaných kurzoch, školeniach, pracovných skúsenostiach so stručným popisom činností, ktoré ste vykonávali, schopnostiach, zručnostiach a iných výhodách, ktoré ponúkate našej spoločnosti. V  motivačnom liste alebo životopise nezabudnite uviesť Váš telefonický kontakt.

V závere Vášho motivačného listu alebo životopisu  uveďte vyhlásenie obsahujúce Váš súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním Vašich osobných údajov v databáze Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s. a to v súlade so Zákonom č. 428/200 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Voľné pracovné miesta

Pracovná pozícia: http://www.profesia.sk/