()

Vernostný program

Moje konto

Časté otázky

Ako program funguje a čo členstvom získam?

V našom vernostnom programe získavate za vašu spotrebu body. Na základe počtu bodov sa umiestňujete v rôznych úrovniach (základná, bronzová, strieborná a zlatá) a získavate tak paušálne výhody na ktoré máte nárok počas Vášho pobytu. Za Vaše body ďalej získavate aj nárok na zľavy na vybrané produkty a služby. Tieto zľavy sú poskytované za protihodnotu vyjadrenú v bodoch + doplatok vyjadrený v EUR.

Ako sa môžem registrovať?

Registráciu je možné vykonať iba online priamo na stránke https://www.therme.sk/vernostny-program/

Ako body získam?

Body získavate za útratu v zariadeniach Spa Medical Group. Body sa Vám pripisujú za úhradu pobytov, služieb a tovarov v rámci otvoreného účtu alebo úhrady priamo na prevádzke po predložení vernostnej karty.

Ako uplatním svoje body a výhody?

Podľa toho, v akej úrovni vernostného programu sa nachádzate, máte nárok na rôzne paušálne bonusy. Prehľad konkrétnych výhod pre Vašu a ďalšie z úrovní vernostného programu si môžete pozrieť v prehľade Vášho bodového konta (link na Moje Bodové Konto). Záujem o čerpanie týchto výhod je nutné oznámiť vopred, pri rezervácií pobytu. Za Vaše body máte nárok na zľavu na vybrané produkty a služby. Túto zľavu si uplatňujete pri zakúpení produktu alebo služby po preukázaní sa vernostnou kartou.

Kedy mi body exspirujú?

Body nazbierané v aktuálnom kalendárnom roku, sú platné do konca nasledujúceho kalendárneho roku. (Napr. všetky body nazbierané v roku 2018, sú platne do konca roka 2019)