()

Kariéra

AKTUÁLNE OTVORENÉ POZÍCIE:

Všetky aktuálne obsadzované pozície uverejňujeme na stránke profesia.sk. Na voľné pracovné miesto sa môžete prihlásiť buď priamo na stránke profesia.sk, alebo poslaním životopisu e-mailom na samajova@therme.sk alebo poštou na našu adresu. 

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom vašej kariéry v Zlatých kúpeľoch, prosím kontaktujte nás:

samajova@therme.sk
043/4913 386

 

Text

ČO OČAKÁVAŤ OD VÝBEROVÉHO KONANIA

Výberové konanie môže pozostávať z viacerých kôl a kandidát sa postupne zúčastňuje osobných pohovorov. Posudzovanie výsledkov jednotlivých kandidátov závisí od veľkosti výberového konania, trvá najviac 3 týždne. Po ukončení výberového konania sa spojíme so všetkými kandidátmi a oboznámime ich s výsledkami.

Text

POŠLITE NÁM MOTIVAČNÝ LIST

Motivačný list je vítaným doplnením životopisu – vytvára priestor, kde sa môžete lepšie predstaviť a rozpísať vaše skúsenosti zo životopisu. Odporúčame tiež uviesť, prečo sa o pozíciu uchádzate – vyzdvihnite konkrétne a špecifické schopnosti a vlastnosti, ktoré sa vyžadujú na preacovnej pozícii, alebo ktoré prevyšujú požiadavky pracovnej ponuky.

Text

Po doručení životopisu ho personálne oddelenie posúdi, vyhodnotí kvalifikáciu a uvedené schopnosti na ponúkanú pracovnú pozíciu. Kandidátov spĺňajúcich požiadavky budeme kontaktovať a pozveme ich na výberové konanie.

ČO BY MAL OBSAHOVAŤ ŽIVOTOPIS

Správne napísaný životopis musí obsahovať všetko dôležité pre ponúkanú pracovnú pozíciu: informácie o vašom vzdelaní, absolvovaných kurzoch, školeniach, pracovných skúsenostiach spolu so stručným popisom činností, ktoré ste vykonávali, schopnostiach, zručnostiach a iných výhodách, ktoré môžete ponúknuť našim kúpeľom. Do životpisu určite pridajte aj váš telefonický kontakt.

Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov a mohli vás opätovne kontaktovať, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov.

Zaslať životopis Pracovné ponuky

+421 434 913 000

Zavolajte nám

rezervacie@therme.sk

Napíšte nám