()

Užite si jesennú DUO dovolenku v kúpeľoch. Pretože vo dvojici aj relax chutí lepšie

Oddychovať v kúpeľoch sólo – určite áno.

Ale pravdou je, že potrebujeme mať po boku ľudí, s ktorými si môžeme odpočinúť a uvoľniť sa. Rezervujte si počas jesene DUO dovolenku v Moderných kúpeľoch Turčianske Teplice a vďaka výhodám pre poistencov si ju užite ešte výhodnejšie.

Základné informácie

Ponuka sa týka obľúbeného liečebného pobytu Klasik Medical Spa v trvaní najmenej 14 nocí v kombinácii s pacientom zdravotnej poisťovne, ktorý má schválený liečebný poukaz typu A alebo B. 

Kúpeľný pacient má možnosť ušetriť až 273 eur, pričom rovnakú sumu ako bonus odpočítame aj samoplatcovi.
Lákadlom je, že návštevníci budú ubytovaní spolu na jednej izbe, a tak sa z kúpeľného pobytu razom stane dovolenka s milujúcim partnerom či partnerkou alebo dámska jazda.

Zľava až do výšky 273 eur aj pre samoplatcu

Chcete na liečebnej starostlivosti ušetriť čo najviac? Jesenná ponuka je na to ideálna. Okrem toho, že liečebnému pacientovi preplatí pobyt poisťovňa, ani samoplatca neodíde bez výhod. Okrem skvelého relaxu získava zvýhodnenie na pobyt až do výšky 273 eur. A to je už čo povedať.

Časovo obmedzená ponuka

A aby sme nezabudli, ponuka platí len v čase od 1. novembra do 17. decembra 2023. Naplánujte si oddych s blízkou osobou čím skôr. Veď vo dvojici aj relax chutí lepšie.

Pre bližšie informácie o rezervácii pobytov kontaktujte
Obchodné oddelenie, p. Tatiana Babišová.
e-mail: babisova@therme.sk
tel.č. : 043/ 49 13 363

+421 434 913 000

Zavolajte nám

rezervacie@therme.sk

Napíšte nám