()
Saunový svetSaunový svet

Saunový svet

Novootvorený saunový svet obsahuje 6 sáun (lesná sauna, 2x fínska sauna (1x klasická – 1x sudová), infra sauna, 2x parná sauna (1x soľná – 1x eukalyptová), v saunovom svete sa nachádza ľadopád, sprcha letný dážď a búrka, ochladzovacie vedro „vedro odvahy“ a odpočiváreň. Návštevník má k dispozícií možnosť objednania nápojov priamo do saunového sveta.

  • prekrvuje svaly
  • zbavuje telo toxínov
  • aktivuje činnosť srdca
  • Na túto procedúru nepotrebujete lekársky predpis.

20,00 EUR / Procedúra

Royal Spa&Sauna

Novootvorený saunový svet obsahuje 6 sáun (lesná sauna, 2x fínska sauna (1x klasická – 1x sudová), infra sauna, 2x parná sauna (1x soľná – 1x eukalyptová), v saunovom svete sa nachádza ľadopád, sprcha letný dážď a búrka, ochladzovacie vedro „vedro odvahy“ a odpočiváreň. Návštevník má k dispozícií možnosť objednania nápojov priamo do saunového sveta.

Objednávky a viac informácií: 

Text

Náš novootvorený saunový svet je určený pre všetkých, ktorí túžia po úplnom odpočinku a obnovení tela a mysle. Tento komplex saun ponúka nielen široký výber rôznych saunových procedúr, ale aj fascinujúci zážitok spojený s každou z nich.

  • Lesná Sauna: Uvoľnite sa v prírodnom prostredí s vôňou drevnatých lesov. Lesná sauna vás vtiahne do atmosféry horského útočiska a uvoľní vaše telo a myseľ.
  • Klasická Fínska Sauna: V tradičnej fínskej saune zažijete horúci a suchý vzduch, ktorý dokonale prečistí vaše póry a uvoľní svaly. Je to skutočný kúsok Fínska priamo v našom hoteli.
  • Infra Sauna: Moderná infra sauna využíva infračervené žiarenie na hĺbkové zahriatie svalov a uvoľnenie, čo pomáha zmierniť napätie a stres.
  • Soľná Sauna: Ochutnajte blahodarné účinky soľnej sauny, ktorá čistí dýchacie cesty a pomáha zlepšiť dýchanie.
  • Eukalyptová Sauna: V eukalyptovej saune vám jemná vôňa eukalyptu pomáha dýchať ľahšie a zmierniť stres, pričom ponúka osviežujúci zážitok.

Každá zo šiestich saún je jedinečná a ponúka hostiteľom odlišné zážitky. Okrem toho sme do našeho saunového sveta zaradili aj ďalšie prvky, ako sú ľadopád, sprcha so simulovaným letným dážďom a búrkou, ochladzovacie vedro "vedro odvahy" a oddychovú zónu. Toto všetko je pripravené na zlepšenie vášho celkového blahobytu a relaxácie, či už sa vám páči horúca a suchá sauna, alebo preferujete miernejšiu infračervenú saunu. Vaše telo a myseľ budú v našom saunovom svete na prvom mieste.

+421 434 913 000

Zavolajte nám

rezervacie@therme.sk

Napíšte nám